konferencjekdp2021

Wszystko czego potrzebujesz w sieci w jednym miejscu

BDSM – sposób na urozmaicenie seksu

BDSM – sposób na urozmaicenie seksu

BDSM wśród niektórych osób nadal wzbudza wiele kontrowersji. Dla innych jest to doskonały sposób na rozpalenie ognia w sypialni. Wbrew powszechnemu przekonaniu dominacja w łóżku nie jest oznaką zaburzeń psychicznych, a jedynie kreatywnością i metodą na pozbycie się nudy. Czy obroże BDSM rzeczywiście mogą pobudzać zmysły? Wszystko się wyjaśni poniżej!

Czym właściwie jest BDSM?

BDSM, czyli wiązanie (bondage), dominacja (domination), poddanie (submission) i masochizm (masochism). Te słowa większości z nas nie kojarzą się zbyt dobrze. Należy jednak wiedzieć, że wiązanie, czy dominacja nad partnerem w łóżku nie jest niczym złym. Pod warunkiem że obie strony zainteresowane wyrażają zgodę na tego typu urozmaicenia. Stymulacja powinna dawać taką samą rozkosz. Dlatego każdy, kto chciałby spróbować BDSM w swojej sypialni, musi wcześniej omówić tę kwestię ze swoim partnerem/partnerką. Co ciekawe, najczęściej stroną dominującą są mężczyźni, a kobiety chętnie się im poddają. Jednak niekoniecznie tak musi być. Również panowie mogą poddać się kobiecie i pozwolić jej na przejęcie rządów w łóżku. Najważniejsze jest to, aby wcześniej ustalić nie tylko swoje role, ale również granice. Zwłaszcza gdy jest to dopiero początek przygody pary i dopiero chce poznać, czym są obroże BDSM, kajdanki, smycze i inne gadżety.

Obroże BDSM – dobry gadżet na początek

Wiele par, które chcą spróbować czegoś nowego w sypialni, zastanawia się jaki gadżet na początek wybrać. Szeroki asortyment na rynku nie ułatwia zadania, ale z całą pewnością warto bliżej przyjrzeć się, czym są i jak działają obroże BDSM. Zwyczajnie zakłada się je na szyję partnera, a przypięta smycz umożliwia przejęcie władzy nad jego ciałem. Strona zdominowana ma ograniczone ruchy, co gwarantuje niezwykle silne i niezapomniane doznanie. W sklepach erotycznych można kupić różne modele mniej lub bardziej rzucające się w oczy. Niektóre z nich są na tyle delikatne i niepozorne, że można je nosić nie tylko w sypialni. Noszona na co dzień będzie cały czas pobudzać zmysły obojga partnerów.

Inne gadżety erotyczne – kiedy wprowadzić je do sypialni?

Pary, które decydują się na urozmaicenie swojego seksu, powinny zdawać sobie sprawę, że mają do swojej dyspozycji nie tylko obroże BDSM. Równie ciekawe są kajdanki, zaciski, kneble, uprzęże, czy opaski na oczy. Każdy z nich ma jedno zadanie, a mianowicie pozwolić dominować i przejąć kontrolę nad tym, co dzieje się w łóżku. Na początku jednak jest wybrać jeden lub dwa gadżety i sprawdzić, czy rzeczywiście potęgują one doznania kochanków. Z czasem można wprowadzić kolejne lub wymienić dotychczasowe. Wszystko zależy od preferencji pary. Tak naprawdę każdy moment na skorzystanie z akcesoriów erotycznych jest dobry. Jednak koniecznie trzeba wprowadzać je powoli i rozsądnie. Jeśli jednej ze stron takie zabawy nie będą odpowiadać, to lepiej z nich zrezygnować lub wybrać coś innego. Koniecznie trzeba pamiętać, że satysfakcja powinna być obopólna tak samo, jak zgoda na obroże BDSM i inne gadżety.