konferencjekdp2021

Wszystko czego potrzebujesz w sieci w jednym miejscu

Jak wydłużyć erekcję?

Jak wydłużyć erekcję?

Zdrowe i kontrolowane życie seksualne ma bardzo pozytywny wpływ na to, jak funkcjonujesz każdego dnia. Częsty seks pozwala Ci na zniwelowanie stresu, opanowanie emocji, czy też pozbycie się nadmiaru frustracji. Do innych istotnych korzyści należy zdecydowane ułatwienie snu oraz uzyskanie znacznej pewności siebie. Wszystkie te plusy będą dla Ciebie dostępne, jeśli Twoja sprawność seksualna jest na odpowiednim poziomie. Jeśli, jednak dotyczą Cię problemy przedwczesnego wytrysku lub jego braku to musisz się tym jak najszybciej zająć. Nie obawiaj się, ponieważ trafiłeś idealnie. W tym artykule dowiesz się, jak wydłużyć erekcję oraz poznasz kilka interesujących informacji dotyczących tego tematu.

Ile średnio trwa stosunek seksualny?

Czas trwania seksu jest różny i może być trudny do zdefiniowania, gdy uwzględnisz takie elementy, jak gra wstępna, czas potrzebny obojgu partnerom na zakończenie i inne czynności, które mogą przedłużyć stosunek seksualny oraz mają na to szczególny wpływ. Jeśli mówimy o tym w pełni naukowo to badania pokazują, że osoba płci męskiej potrzebuje średnio od 5 do 7 minut, aby osiągnąć erekcję i wytrysk, ale to okno czasowe będzie się różnić zależne od wielu mniej lub więcej istotnych czynników. Dla osób doświadczających problemów z erekcją ten czas może być znacznie krótszy. Jedno z badań wykazało, że średni czas dla kilkuset badanych par, kontrolowany w okresie 4 tygodni, wynosił około 5 minut w przypadku standardowego stosunku seksualnego. Oznacza to, że ta określona średnia jest oparta wyłącznie na początku i końcu seksu waginalnego i nie obejmuje czasu spędzonego podczas gry wstępnej. Co ciekawe całkowity wymiar czasu badanych wynosił od około 30 sekund do 44 minut. Warto również zauważyć, że wszystkie pary w tym badaniu były heteroseksualne i pozostawały w stabilnych związkach przez co najmniej 6 miesięcy. Warto wziąć też pod uwagę, że czas zakończenia badania określono szczytowaniem i nie liczono go dalej, a istnieje możliwość kontynuowania stosunku po uzyskaniu orgazmu.

Erekcja – jak wydłużyć?

1. Rzuć palenie

Palenie może być przyczyną między innymi dysfunkcji seksualnych. Palenie może też zaburzać krążenie, zwiększać ryzyko wystąpienia zaburzeń erekcji oraz zmniejszać liczbę i żywotność plemników. Jest to, także przyczyna raka płuc, więc nie warto tego robić.

2. Ćwiczenia

Kontrolowanie wagi i regularne ćwiczenia mogą poprawić Twoją sprawność seksualną. Poprawiając zdrowie układu krążenia, możesz także zwiększyć wytrzymałość w sypialni. Ponadto zachowując ciało w dobrej formie stajesz się zdecydowanie bardziej atrakcyjnym partnerem.

3. Terapia

Chociaż możesz żyć w założeniu, że zaburzenia erekcji są wynikiem twojej biologii lub zdrowia fizycznego, często obserwuje się związek między zaburzeniami erekcji a zdrowiem psychicznym. W wielu przypadkach zaburzenia erekcji mogą wynikać z depresji, lęku i innych schorzeń psychicznych. Istotne będzie, więc udanie się z owym problemem do specjalisty, czyli do psychologa. Nie wolno tego lekceważyć.

4. Akupunktura

Akupunktura to metoda leczenia tradycyjnej medycyny chińskiej. Jest to praktyka wkłuwania małych igieł w określone punkty na ciele stymuluje układ nerwowy i wpływa na naturalne opioidy i hormony. Badania nad zastosowaniem akupunktury w leczeniu zaburzeń erekcji są ograniczone. Obecnie dostępne są tylko małe badania, ale niektóre wyniki wydają się obiecujące. Pomimo ograniczonych dowodów na leczenie zaburzeń erekcji, nadal istnieją inne korzyści, które, jak się uważa, wynikają z akupunktury, takie jak zmniejszenie stresu i przewlekłego bólu, które mogą poprawić ogólne samopoczucie i mogą być warte rozważenia.

5. Porozmawiaj z lekarzem o podstawowych schorzeniach

Jak dobrze wiadomo problemy z erekcją i jej zdecydowanie skrócony czas mogą być objawami kilku poważnych schorzeń, takich jak bezdech senny, cukrzyca i problemy sercowo-naczyniowe. Umów się na wizytę u lekarza, aby ustalić, czy zaburzenia erekcji są oznaką czegoś poważniejszego. Dzięki temu możesz uratować nie tylko swoją zdolność seksualną, a nawet i życie!

6. Zastosuj specjalne leki

 

Po konsultacji z lekarzem możesz zastosować specjalne leki na zaburzenie erekcji. Interesującą propozycję znajdziesz przechodząc w podany link: https://swiat-doznan.pl/potency-gel-100ml.